Millal avame?

Mida Villem müüb? Millal avame?
Mul oli peas endal väike tähtaeg veebipoe avamiseks, mis on kohe-kohe lähenemas ja milleni jõudmiseks mõtlesin ma, et võiks olla koos kogu sortiment. Oma peas oli mul kõik välja mõeldud ja täpselt arvestatud, et saaksin mahtuda enda poolt seatud raamidesse - olla siis see kunsti- ja elustiilipoeke, mille rajamist ma nii kaua ette kujutasin. Eelarvestasin oma plaanid ka kõik selle järgi ja olen oodanud kannatlikult suurte tarnijate järgi, et oma riiulid eeskujulikult ja tasakaalukalt kaubaga täita.

AGA.

Viimastel aegadel olen end korduvalt aga tabanud mõttelt, et ma teen seda veebipoodi ju enda unistuste täitmiseks ja mis siis on mu tõeline unistus? Omada seda vabadust, et mu pood pakub just neid tooteid, mis mulle endale päriselt meeldivad (lootuses, et need muidugi teile ka peale lähevad) ja seetõttu on mul polegi mul tegelikult soovi Villemit kuidagi ja raamidesse mahutada. Ma ei taha piirata enda kaubavalikut, et sobituda kuhugi kindlasse kategooriasse, et linnukene kirja saada.

Olen nende mõtete valguses hiljuti teinud väikese(tegelikult päris suure) käiguvahetuse ja sortiment täieneb siin viimastel hetkedel just nende kaupadega, mis on mu enda isiklikes TOP-ides olnud aastateviisi. Unustasin ära igasugused ühiskondlikud normid ja tegutsen täiesti intuitiivselt. Võtan Villemit kui oma neljandat beebit, kelle kasvatamisel järgin oma sisetunnet kõiki otsuseid tehes ja tegutsedes. Isegi kui see ei ole maailma parim ja traditsioonilisem viis, siis see on minu parim ja ma loodan, et ka teile meeldib :)


Nüüd ütlengi kõva häälega välja, et Villem saab olema selline pood, kust saab tulevikus osta kõike. Kõike, mis minu maitsemeele jaoks äge, ilus, kvaliteetne, tore, põnev, lusti ja ilu pakkuv  - kõik, mida ostaksin/kingiksin/tahaksin kingituseks saada ka ise. 

See saab olema üks värviline ja rõõmus veebipood, sest mulle meeldivad värvid. See saab olema pood, kuhu võid südamerahus uudistama tulla ja tead, et alati on midagi leida. Ja loodan, et  see on Sinu jaoks sama inspireeriv kogemus kui mulle.

Kuna Villem on alles hundikutsikas, siis ootab meid ees ühine aeg koos õppimist ja kasvamist. Andestage kutsikatembud ja kindlasti on kogu teekond mitmeid seiklusi täis. 

Ja nüüd miljoni dollari küsimus, et millal avame?

Ma olen üsna julge ütlema kõiki asju, aga seda täpset kuupäeva mu suust välja vist ei pigistagi enne kui kõik on päriselt VALMIS. Nipet-näpet on veel timmida, seega tegutsen siin nii nagu kodused Villemid lasevad. Olge teie lihtsalt valvel ja jälgige Instagrami, sest kõige esimesena saavad veebipoe avamist just minu Instagrami jälgijad ja ma julgeks natuke lubada, et see juhtub juba järgmisel nädalal!

Meeri-Mall

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Kes või mis on Villem?

Järgmine

Yumbox toidukarbid

Jaga seda artiklit