Tervituskaart Superman 3 kohviga 

8,99 €
Meil kõigil on häid sõpru, kellest me kunagi küllalt ei saa. Kuid kas me mäletame öelda oma sõpradele, et nad on meile olulised ja et me oleme alati nende jaoks olemas?

Astu lähemale, kaugemale külmast digitaalsest maailmast ja julge väljendada oma tänulikkust teistmoodi, meie ainulaadse breweritega. Tervituskaardid on käsitsi valmistatud, pakkudes sulle võimalust isikupärastada sõnumit kaardi tagaküljel ning saata see koos väikese lisakingitusega - maailma parimate erikohvidega.

Ole omaenda Barista!

Kõik tervituskaardid sisaldavad kolme Fairtrade'i ja orgaanilist brewerit:

  • 1x Honduras, Fairtrade'i ja orgaaniline kohv
  • 1x Colombia, Fairtrade'i ja orgaaniline kohv
  • 1x Brazil, Fairtrade'i ja orgaaniline kohv

The Brew Company kohvid on 100% orgaanilised, käsitsi röstitud Taanis. See pakub sulle lihtsat ja mugavat viisi olla omaenda barista ning hellitada ennast või oma lähedasi nende erilisel päeval pisut rohkem!

Vegan ja julmusevaba
Nullkulu toode - saab kasutada mitu korda!
Plastiku- ja CO2 neutraalne toode!
Sertifitseeritud mahetoodang
Koostisosad on puhtad ja looduslikud!

Coffee brewer sisaldab 20–22 grammi värskeid, eeljahvatatud kohviube, on valmistatud kraftipaberist ja on väga õhukese, BPA-vaba PE põhjaga, mis hoiab teda stabiilsena kui kuuma vee sisse kallate.

Kokku saab ühest pakist korraga valmistada ca 350ml ehk kahe tassi jagu kohvi. Valmistamise aeg 4-8 minutit. Täpse kasutusjuhendi leiad toote tagumiselt küljelt!

Kaal: 123g
Mõõdud: 28,2 x 19,5 x 2 cm

Lisa ostukorvi
NB! Kui sooviksid lisaks paberkandjal tooteinfot/kasutusjuhendit, siis palun anna sellest märku tellimust esitades tellimuse märkustes!

Toode on laost otsas? Kirjutame Sulle  kui toode on tagasi laos kui jätad meile oma kontaktid koos
toote täpse nimetuse ja  soovitud kogustega. Kiireim infovahetus alati Instagramis
Email again: