Tagasiside Evelinilt:
Villem x Mildaga seoses,  see on NIII SÄDELEV JA ILUS! Mu enda üks läbi aegade favoriit jõhvikas ja no see Villemi enda Milda on nagu suure inimese salajane väike unistus, mina mudin rohkem kui laps, välja minneski saaks seda mildat põsele patsutada ja highlighterit polekski vaja.

Tõele au andes, ükski teine "komplekt" Milda nii hea pole olnud veel. Võrdvaarsena lõhna ja säraga saaksin välja tuua ainult "tee ise" banaani. Teised nii ilusat sädelust nahale ei jäta. Et no hea mängida niikuinii, aga ilus ka mängida!

Milda x Villem plastiliin - Sidrun & Jõhvikas

6,77 €
Milda x Villem on saanud lõpuks teoks! Meie lemmikvärvid ja lemmiklõhnad sädelevas ja lustakas kombinatsioonis, just nagu me ise nii väga armastame! Jõhvikas ja Sidrun mängivad vahvasti Su tajumeeltega ja värvidest saab segada nii palju uusi toone! Milda x Villem-i plastiliini on väga piiratud koguses! See ka ametlikult kõige esimene Villemi fännitoode siin maamunal - jehuu!

 Pehme ja mõnusa konsistentsiga plastiliin on valmistatud naturaalsetest komponentidest ja sädelus on ka taimede baasil. Milda plastiliin sobib igas vanuses mängijale ja pakub tegevust tükiks ajaks. Uuringud näitavad, et plastiliiniga mängimine parandab peenmotoorikat, vähendab stressi ja ärevust ning arendab loomingulist mõtlemist.

Purgi suurus: 150g.
Hoiustamine: Plastiliini hoiustada originaalpurgis, kuivas ja jahedas kohas. Regulaarne mängimine pikendab plastiliini eluiga!

PS! Kuigi plastiliini koostisosad on ohutud, ei ole plastiliin mõeldud suhu panemiseks!
Lisa ostukorvi
NB! Kui sooviksid lisaks paberkandjal tooteinfot/kasutusjuhendit, siis palun anna sellest märku tellimust esitades tellimuse märkustes!

Toode on laost otsas? Kirjutame Sulle  kui toode on tagasi laos kui jätad meile oma kontaktid koos
toote täpse nimetuse ja  soovitud kogustega. Kiireim infovahetus alati Instagramis
Email again: