LEKKEKINDEL JA PRAKTIILINE DISAIN:   Yumbox Original on lekkekindel * nii seest kui ka väljast. Pakkige kastmed krõpsude kõrvale ilma muretsemata. Eemaldatav jagatud alus on jaotatud 6 toiduosaks, kõik korraga lekkekindlalt suletav ühe kaanega! Üks kergesti avatav ja sulguv kinnitus tähendab, et Yumbox sobib ka eelkooliealistele.

IDEAADILISED PORTSJOONISUURUSED : Edendage tervislikke toitumisharjumusi Yumbox Original 6 sektsiooniga, millest igaühel on 1/2 tassi mahutavus, ja ümar osa mõeldud kastme/magustoidu jaoks. Õigete portsjoni suurustega sööb teie laps paremini ja toitu läheb raisku vähem.

AUHINNATUD DISAIN: Yumbox Original on Good Design Award for a Children's Products auhinna võitja lastetoote kategoorias, tehes sellest ideaalse valiku vanematele, kes otsivad innovaatilist ja usaldusväärset lõunakarpi. Värvikas ja korrapärane disain muudab isuäratavate ja tervislike einete kaasapakkimise lihtsaks ja toredaks!

LIHTNE HOOLDADA: Yumbox koosneb ainult kahest osast - alusest ja välimisest kestast, mis muudab selle pärast kasutamist lihtsasti puhastatavaks. Sisemisel toidualusel on ümarad nurgad muretult pesemiseks ja see on nõudepesumasinas pestav (ainult ülemisel restil). Parimate tulemuste saamiseks peske välimine karp käsitsi või eemaldage see enne kuivatusprotsessi.

KÕRGE KVALITEET, VASTUPIDAV JA KERGE: Valmistatud toiduohututest ja BPA-vabadest materjalidest, on Yumbox nii vastupidav kui ka kerge.

*Ärge pakendage vett ega vesist toitu. Yumbox ei ole veekindel. Kui toitu on sektsioonis liiga palju, siis lekkekindlus ei toimi.


Yumbox Original lekkekindel toidukarp Fifi Pink - Paris

Läbi müüdud
34,51 € 28,06 €
Yumbox Original bento-toidukarp 6 sektsiooniga on varustatud silikoonist lekkekindla kaanega ja sisuosaga, kus on 5 suuremat sektsiooni, mis sobivad võileibadele, puuviljadele, köögiviljadele, jogurtile jne, ja väike ümmargune osa dipikastme, pähklite või maiuse jaoks. Yumbox Original 6 sektsiooniline bento-karp on loodud selleks, et tasakaalustatud eine pakendamine oleks lihtne ja ilus. Sisseehitatud toitumisjuhis meenutab teile, mida ja kui palju pakendada.

Mõõtmed: 22 x 15 x 5 cm
Kompaktne ja kerge: 0,5 kg
Mahutavus: 5 suuremat sektsiooni: 120 ml (1/2 tassi) ja 1 väike ümmargune osa.
Kogumaht: 3,1 tassi
Materjal: kasutatakse ainult toiduohutuid materjale: karp ABS-plastik, alus: Tritan. Kaas: toiduohutu silikoon.

Yumbox vastab FDA ja CPSIA nõuetele, ei sisalda BPA-d, plii ega ftalaate.


Läbi müüdud
NB! Kui sooviksid lisaks paberkandjal tooteinfot/kasutusjuhendit, siis palun anna sellest märku tellimust esitades tellimuse märkustes!

Toode on laost otsas? Kirjutame Sulle  kui toode on tagasi laos kui jätad meile oma kontaktid koos
toote täpse nimetuse ja  soovitud kogustega. Kiireim infovahetus alati Instagramis
Email again: