LEKKEKINDEL JA PRAKTIILINE DISAIN: Yumbox Panino on varustatud silikooniga kaetud kaanega, mis hoiab teie pakitud lõunad lekkekindlalt ja puhtalt. Lihtsasti avatav kinnitus teeb selle sobilikuks nii lastele kui ka täiskasvanutele.

IDEAALSED PORTSJOONISUURUSED: Meie lõunakarp on mõeldud hästi sobima nii lastele kui ka täiskasvanutele. Yumbox Paninol on 4 osa: üks suurem osa, mis sobib võileibadele, kaks väiksemat osa puuviljadele, köögiviljadele, jogurtile jne. ning väike ümmargune osa dipikastme, pähklite või maiuse jaoks. Ideaalsed portsjonisuurused minimeerivad toidujäätmeid ja tagavad, et saate tervislikult toituda.

TÄIUSLIKULT PAKITUD LÕUNAD: Muutke oma lõunad isuäratavaks, värviliseks ja tervislikuks Yumboxiga! Yumbox lõunakarp on täiuslik toidu värskena hoidmiseks.

LIHTNE PUHASTAMINE: Yumbox koosneb ainult kahest osast - alusest ja välimisest kestast, mis muudab selle pärast kasutamist lihtsasti puhastatavaks. Sisemisel toidualusel on ümarad nurgad muretult pesemiseks ja see on nõudepesumasinas pestav (ainult ülemisel restil). Parimate tulemuste saamiseks peske välimine karp käsitsi või eemaldage see enne kuivatusprotsessi.

KÕRGE KVALITEET JA VASTUPIDAVUS: Yumbox on valmistatud ainult toiduohututest materjalidest, ei sisalda BPA-d ega ftalaate. See on kompaktne ja kerge.

Yumbox Panino lekkekindel võileivakarp Roar Red - Race Cars

Läbi müüdud
34,51 € 28,06 €

Yumbox Panino 4 sektsiooniga bento-lõunakarp on väga mitmekülgne. See on mõeldud võileibade armastajatele, kuid sobib suurepäraselt ka salatite, wrapide, pasta, sushi ja ülejäänud toidu kaasavõtmiseks.

Mõõtmed: 22 x 15 x 5 cm
Kompaktne ja kerge: 0,5 kg
Mahutavus: sektsioon 1: 470 ml (2 tassi) - sektsioon 2 ja 3: 120 ml (1/2 tassi) - sektsioon 4: väike ümmargune osa väikeste snäkkide või vedelate toitude jaoks.
Kogumaht: 3,1 tassi
Materjalid: kasutatakse ainult toiduohutuid materjale: karp ABS-plastik, alus: Tritan. Kaas: toiduohutu silikoon.

Yumbox vastab FDA ja CPSIA nõuetele, ei sisalda BPA-d, plii ega ftalaate.
Läbi müüdud
NB! Kui sooviksid lisaks paberkandjal tooteinfot/kasutusjuhendit, siis palun anna sellest märku tellimust esitades tellimuse märkustes!

Toode on laost otsas? Kirjutame Sulle  kui toode on tagasi laos kui jätad meile oma kontaktid koos
toote täpse nimetuse ja  soovitud kogustega. Kiireim infovahetus alati Instagramis
Email again: