PRAKTIILINE LEKKEKINDEL DISAIN: Yumbox Tapas on loodud selleks, et hõlpsasti pakendada kõik teie lemmiktoidud. Selle vormitud silikooniga kaetud kaas sulandub alusega, muutes Yumboxi lekkekindlaks* nii seest kui ka väljast. Pakkige kastmed krõpsude kõrvale ilma muretsemata. Eemaldatav jagatud alus on jaotatud 5 toiduosaks, kõik koos suletav ühe kaanega! Üks kergesti avatav ja sulguv kinnitus tähendab, et Yumbox sobib ka eelkooliealistele.

IDEAALSED PORTSJOONISUURUSED: Yumbox Tapas XL on mõeldud suurematele lastele ja täiskasvanutele. 5 sektsiooni erinevate suurustega, lisaks dipi- või maiustuste jaoks eraldi osa. Kogumaht 4,2 tassi + kastmeosa. Ideaalsed portsjoni suurused minimeerivad toidu raiskamist ja tagavad, et sööte tervislikult liikvel olles.

VAHETATAV SISU: Yumbox Tapas välimine karp on kavandatud nii nii 4- kui ka 5-sektsiooniliste Tapas-e aluste jaoks. Karbi sisud on vahetatavad!

TERVISLIK LÕUNASÖÖK: Yumbox teeb teie lõunasöökide kaasa pakkimise lihtsaks, isuäratavaks, värviküllaseks ja mõnusaks.

LIHTNE HOOLDADA: Nõudepesumasinas pestav sisu- ainult ülemisel restil. Välimise karbiosa käsitsipesu või selle eemaldamine enne kuumkuivatusprotsessi on väga soovitatav tihendi eluea säilitamiseks.

KÕRGE KVALITEET, VASTUPIDAV JA KERGE: Yumbox on valmistatud kvaliteetsetest ja ohutustest materjalidest, mis on läbinud ohutustestid. Yumbox on kompaktne, kerge ja loodud kestma.

*Ärge pakkige vett ega vesist toitu. Yumbox ei hoia vett.
Ärge pange toitu liiga palju!
Yumbox vastab FDA ja CPSIA nõuetele, ei sisalda BPA-d, plii ega ftalaate.

Yumbox Tapas XL 5 lekkekindel toidukarp Monte Carlo Blue - Clear

37,56 €

Yumbox Tapas 5 sektsiooniline lekkekindel toidukarp muudab erinevate tervislike toitude pakendamise lihtsaks. Teie lõunasöök pole kunagi nii hea välja näinud!

Mõeldud täiskasvanutele, aktiivsetele teismelistele ja eelteismelistele. See on kõige suurem toidukarp Yumboxi kollektsioonis!

Mõõtmed: 24 x 17,5 x 4,5 cm
Kompaktne ja kerge: 0,625 kg
Mahutavus: sektsioon 1: 360 ml (1,5 tassi) - sektsioon 2: 240 ml (1 tass) - sektsioonid 3 ja 4: 180 ml (3/4 tassi) - sektsioon 5: väike ümmargune osa väikeste näkside või vedelate toitude jaoks. Kogumaht 4,2 tassi.

Materjalid: kasutatakse ainult toiduohutuid materjale: karp ABS-plastik, alus: Tritan. Kaas: toiduohutu silikoon. Ei sisalda BPA-d, PVC-d ega ftalaate.Lisa ostukorvi
NB! Kui sooviksid lisaks paberkandjal tooteinfot/kasutusjuhendit, siis palun anna sellest märku tellimust esitades tellimuse märkustes!

Toode on laost otsas? Kirjutame Sulle  kui toode on tagasi laos kui jätad meile oma kontaktid koos
toote täpse nimetuse ja  soovitud kogustega. Kiireim infovahetus alati Instagramis
Email again: