Magic Wallet rahakott on eriline rahakoti tüüp, millel on spetsiaalne mehhanism, mis võimaldab Sul hoida ja ligipääsu rahale ning kaartidele mõlemalt poolt. See toimib kasutades rihmasid, mis ristuvad üle teineteise ja hoiavad sisu kindlalt sees. Kui avad rahakoti ühelt poolt, keeravad rihmad ümber ning paljastavad sisu teisel poolel. See on lihtne, kuid nutikas disain, mis on muljetavaldav nii endale kui sõpradele! Lisaks on Garzini Magic Wallet ka väga kompaktne ja ilus!

Garzini Cavare Magic Wallet - Brushed Black

Läbi müüdud
55,86 €

See käsitööna valmistatud pealiskihtnahast rahakott on loodud mugavaks hoiustamiseks kuni 12 kaardile, millele saab hõlpsasti juurde pääseda tõmbetabasüsteemi abil. See võluv rahakott on varustatud RFID-kaitsega ja omab õhukest disaini.

Rahakott mahutab kuni 12 kaarti spetsiaalsetes libisemisvastastes pesades, tagades kaartide kindla paigal püsimise. RFID-kaitse kaitseb kaarte volitamata skaneerimise eest, säilitades nende turvalisuse.

 Kompaktsete mõõtmetega 2,95 x 4,25 x 0,39 tolli / 7,5 x 10,8 x 1 cm, sobib rahakott suurepäraselt taskusse või käekotti.

Lisaks kaartidele mahutab rahakott ka rahatähti, kviitungeid ja visiitkaarte, pakkudes mitmekülgset hoidmisvõimalust.

Rahakoti valmistamisel on kasutatud kvaliteetset pealiskihtnahka, mis tagab vastupidavuse ja elegantse välimuse.

Läbi müüdud
NB! Kui sooviksid lisaks paberkandjal tooteinfot/kasutusjuhendit, siis palun anna sellest märku tellimust esitades tellimuse märkustes!

Toode on laost otsas? Kirjutame Sulle  kui toode on tagasi laos kui jätad meile oma kontaktid koos
toote täpse nimetuse ja  soovitud kogustega. Kiireim infovahetus alati Instagramis
Email again: