Siidi eelised
Kuigi paljud meist peavad siidi ennekõike pehmeks ja luksuslikuks materjaliks, on see tegelikult palju enamat.

Lisaks sellele, et siid on looduslikult siidiusside poolt toodetud ja seetõttu on luksusliku läikega (fibroiinivalgu tulemus) on see ka:

  • Pehme ja mugav: siid on nahale uskumatult pehme ja õrn, mistõttu on see populaarne riiete ja voodipesu kangas. Samuti on see hüpoallergeenne, mis tähendab, et see põhjustab vähem nahaärritust ja allergiat.
  • Vastupidav: siid on tugev ja vastupidav kangas, seega ei pea muretsema, et teie siidist patsikumm kiiresti kulub.
  • Keskkonnasõbralik: siid on looduslik ja biolagunev kangas, mis tähendab, et see on keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik.
  • Juuste vastu õrn: hoiab ära murdumise, staatilise elektri tekkimise juustesse ja juuste väljalangemise. Tänu sellele, et siid on nii sile, ei hõõru see juukseid nii nagu tavalised elastikust toodetud patsikummid. Siidist patsikummiga ei ole peanahal pidevat sikutavat tunnet ning see ei tiri juuksekarvu patsi lahti võtmisel.

Veel eeliseid:

  • Vähem patsikummi rante – kuna siid on nii pehme kui ka sile, vähendab see teie juustesse jäävate patsikummirantide intensiivsust, kuna seda on lihtne kanda ja eemaldada.
  • Hoiab ära peavalu – tihti tekib just migreeni käes vaevlevatele inimestele peavalu liiga tugevalt patsis olevatest juustest. Puuvill, kumm ja elastsed ribad põhjustavad teie juustele üsna palju hõõrdumist ja võimaldavad kandmisel vähem liikumist, mis võib põhjustada peavalu, kuna teie juukseid tõmmatakse pidevalt kokku. Midagi, mida saate siidiga vältida.
  • Niisutus – siid imab teie juustest umbes 30% vähem niiskust võrreldes teiste kangastega, aidates teie juukseid aja jooksul tervemana hoida, eriti kasulik lokkis juuste puhul, mis võivad oma olemuselt olla kuivemad.

Hair Tiger siidist patsikumm M - Rose Taupe

Läbi müüdud
12,15 €
100% Mulberry siidist valmistatud patsikummid on hellad Sinu juuste vastu.

Vastupidavad siidpatsikummid ei kahjusta ega lõhu juukseid, vähendavad juuksekarva katkemist ja juuksepusasid tagades kaunimad, tervemad ja pikemad juuksed.

Ei tekita staatilist elektrit.
 

Hooldus: käsipesu õrna pesuvahendi või šampooniga. Loputa ja jäta tasasele pinnal kuivama. Mitte pesta pesumasinas ega panna kuivatisse.

Materjal: 6A kvaliteediklassi 100% Mulberry siid, sees 100% polüester elastriba.

Läbi müüdud
NB! Kui sooviksid lisaks paberkandjal tooteinfot/kasutusjuhendit, siis palun anna sellest märku tellimust esitades tellimuse märkustes!

Toode on laost otsas? Kirjutame Sulle  kui toode on tagasi laos kui jätad meile oma kontaktid koos
toote täpse nimetuse ja  soovitud kogustega. Kiireim infovahetus alati Instagramis
Email again: