Kunst joonistada loomi. Visanda, värvi ja varjuta

19,99 €
Raamatus õpitakse joonistama 36 erinevat looma ja lindu. Autorid annavad nõu esmalt loodust hoolikalt jälgida, seejärel õpetatakse samm-sammult väljavalitud modelli joonistama, alustades visandamisest ning lõpetades varjutamise ja viimistlemisega. Kõik pildid on nii vormilt kui värvilt meisterlikud ja lausa kutsuvad värvipliiatseid välja otsima. Autoritel on pikaajaline kogemus ja tehnilised oskused, kuidas kõige paremini edasi anda loomade ja lindude iseloomulikke poose, karva läiget, sulgede pehmust ja erinevaid värvitoone. Nende töid iseloomustab armastus looduse vastu ja tähelepanelikkus detailide suhtes.

Kaksikõdesid Annalisa ja Marina Durantet on lapsepõlvest peale köitnud loodus, loomade maailm ja joonistamine, seetõttu muutsid nad selle huvi oma elukutseks. Nad on illustreerinud mitmeid raamatuid ja õpetavad Milano kunstikoolis joonistamist ning korraldavad ka veebikursusi ja töötubasid nii lastele kui täiskasvanutele.

Autor Annalisa Durante , Marina Durante
Kunstnik Annalisa Durante, Marina Durante
Tõlkija Ille Saar

Lehekülgede arv 144
Formaat 21 × 21 cm
Köide õmmeldud liimbrošüür lakaga
Lisa ostukorvi
NB! Kui sooviksid lisaks paberkandjal tooteinfot/kasutusjuhendit, siis palun anna sellest märku tellimust esitades tellimuse märkustes!

Toode on laost otsas? Kirjutame Sulle  kui toode on tagasi laos kui jätad meile oma kontaktid koos
toote täpse nimetuse ja  soovitud kogustega. Kiireim infovahetus alati Instagramis
Email again: