Mõmmisalu lood. Vana tamme sünnipäev

13,60 €
Mõmmisalus toimetab igasugu olendeid: oravad, hirved, nirgid, hiired, tihased, ämblikud, sipelgad, konnad ja veel paljud-paljud teised, kes on juba „Metsarahva aastaringi“ raamatust tuttavad. Seekord jutustab Mõmm sellest, kuidas salus vana tammepuu sünnipäeva tähistati.

Põnevust jätkub raamatu igale lehepaarile: mis saladusi ja lugusid peidab mets? Suurelt pildilt tuleb lapsel üles leida rubriigis „Kes? Mis? Kus?“ nimetatud detail või väike stseen, milles osaleb keegi metsarahva seast. Iga pildi juures on luuletus, mis kirjeldab juubelisündmusi, alates ideest ja plaanidest kuni peo ja isegi koristuseni. Raamat on üles ehitatud aastaringile, iga aastaaja kohta on kaks-kolm lehepaari. Peale selle jagab raamatu lõpus huvitavat infot „Loodusrada“ ja antakse peokorraldamise näpunäiteid.

Luuletaja Rachel Piercey ja kunstnik Freya Hartas on loonud raamatu, milles on imekspandava leidlikkusega lapsele atraktiivsesse vormi ühendatud ilu- ja aimekirjandus ning mida kannab aktuaalne loodushoiu idee. Eesti lugejani jõuab tekst Riina Turi samavõrd leidlikul vahendusel.

Autor Rachel Piercey
Kunstnik Freya Hartas
Tõlkija Riina Turi

Lehekülgede arv 32
Formaat 25 × 31 cm
Köide kõva kaas
Lisa ostukorvi
NB! Kui sooviksid lisaks paberkandjal tooteinfot/kasutusjuhendit, siis palun anna sellest märku tellimust esitades tellimuse märkustes!

Toode on laost otsas? Kirjutame Sulle  kui toode on tagasi laos kui jätad meile oma kontaktid koos
toote täpse nimetuse ja  soovitud kogustega. Kiireim infovahetus alati Instagramis
Email again: