Chameleon Art 

Chameleon Pens ™ markerid on mittetoksilised, peaaegu lõhnatud, alkoholipõhised tintmarkerid. Mõeldud nii algajatele kui ka kogenud kunstnikele, sobivad need ka kõigile, kes naudivad kunstiteraapiat ja värvimist, samuti loovaid hobisid nagu scrapbooking.
Need täiesti uudsed innovaatilised markerid võimaldavad teil saavutada ühtlasi üleminekuid, ilma vildi vahetamata tänu segamiskambrile, mis on integreeritud pliiatsisse. Chameleon markerid võimaldavad teil tuua oma värvimisse uskumatuid efekte nagu mõõde ja sügavus, maht, valguse ja varju mäng.

Chameleon Tops
 - on Chameleon Pens markeritele mõeldud vahetusotsad, millega tekitada värvimuutusi. Need mõeldud kasutamiseks koos markeritega. Juuresolevatelt fotodelt näiete, kuidas toimib värvivahetus ja heledamatelt toonidelt üleminek.
Tänu vahetatavatele uutele ja täidetavatele tintidele on Chameleon Pens'il erakordselt pikk kasutusiga!

NB! Pane tähele, alkoholipõhised tintmarkerid on päris hea pigmendiga ning õhukese paberi peal värvides võivad imbuda läbi paberi ning olla kindla püsivusega.

Chameleon Fineliners - 0.3 mm läbimõõduga veebaasil markerid, kus värv on nii korgi kui tindiosa sees. See tähendab, et värve saab vahetada puhtalt korke omavahel vahetades. Veebaasil, kuivamiskindlad.

Kidz Blendy Pens - lastele loodud kollektsioon Chameleon värvi vahetatavatest markeritest. Neil eraldi otsikuid ei ole, segamiskamber on juba küljes. Need markerid on vesivärvi baasil. 

Sorteeri:
Otsing: