Tervix

Tervixi 100% looduslikud tooted kogu perele. Avasta Eesti looduse aarded!
Oleme pereettevõte, mis on pühendunud 100% looduslike toodete valmistamisele. Meie südames on soov tuua vanad Eesti rahvameditsiini traditsioonid tänapäeva ning hoida loodust lähedal. Tervixi tooted on juba üle 20 aasta valmistatud armastuse ja hoolega, järgides kõrgeid kvaliteedistandardeid ning pakkudes turvalisi lahendusi kõigile vanuserühmadele.

100% Looduslikud Tooted:
Meie tooted on valmistatud vaid puhtaimatest ja looduslikumatest koostisosadest. Kasutame vanu Eesti rahvameditsiini retsepte, mis on kombineeritud teaduslike uuringute ja innovatsiooniga. Tervixi tooted sisaldavad ainult naturaalseid aineid ja on vabad sünteetilistest lisanditest. Oluline on meie jaoks säilitada toodete puhtus ja looduslikkus.

Kvaliteet ja Ohutus:
Tervixi toodete kvaliteeti kontrollitakse hoolikalt igas tootmisetapis. Oleme usaldusväärsed partnerid apteekidele ja jaemüüjatele. Kõik meie tooted on välja töötatud, et tagada maksimaalne ohutus ja rahulolu klientidele. Oleme uhked, et saame pakkuda oma klientidele usaldusväärseid ja tõestatud tooteid.

Säästev Loodus:
Peame keskkonnasäästlikkusest kõrgelt lugu. Meie toodetes kasutame võimalikult palju puhtaid Eesti päritolu tooraineid, et toetada kohalikke tootjaid ning vähendada transpordiga seotud heitgaase. Oleme pühendunud lühikestele tarneahelatele, mis võimaldavad meil paremini kontrollida ostetud toorainete sertifikaatide vastavust reaalsusele ja toetada kohalikku majandust.

Traditsioonide Elus Hoidmine:
Elame ajastul, kus inimesed liiguvad üha enam linnadesse ja kaotavad sideme loodusega. Tervixi tooted aitavad iidsed traditsioonid meie ellu lihtsalt tagasi tuua ning hoiavad meid loodusega tihedalt seotuna. Oleme uhked, et saame anda oma panuse loodusliku pärandi säilitamisse ning tuua vanad tarkused kaasaegsesse maailma.

Kohalik Päritolu:
Meie toodetes kasutame eelistatult kohalikke tooraineid. Oleme uhked, et saame toetada Eesti põllumajandust ja hoida tarneahelad lühikesed. Usume, et parimad tooted saavad alguse puhtast loodusest ning meie soov on tuua need kingitused otse Sinu koju.

Vastavus Lubatud Standardile:
Tervix juhtimissüsteem on sertifitseeritud ISO 9001 järgi Bureau Veritase poolt.
Sorteeri:
Otsing:
Sääsepistesalvx2
Sääsepistesalv 20g
Lisa ostukorvi
5,08 €
Lemmikunina scaled (1)
Lemmiku Ninasalv 10g
Lisa ostukorvi
5,08 €
Kapp1 scaled (1)
Lemmiku käpasalv 10g
Lisa ostukorvi
5,08 €
Kriimusalv1 scaled (1)
Lemmiku Kriimusalv 10g
Lisa ostukorvi
5,08 €
Astelpajusalv
Astelpajusalv 20g
Lisa ostukorvi
5,69 €
Hanerasvasalv
Hanerasvasalv 20g
Lisa ostukorvi
5,69 €
Tervix huulev6ie ilulemmik
Huulevõie 20g
Lisa ostukorvi
5,69 €
Kummelisalv
Kummelisalv 20g
Lisa ostukorvi
5,08 €
Ninasalv
Ninasalv 20g
Lisa ostukorvi
5,69 €
Saialillesalv
Saialillesalv 20g
Lisa ostukorvi
5,08 €
Sääsepistesalvx2
Sääsepistesalv 20g
Lisa ostukorvi
5,08 €
Taruvaigusalv1
Taruvaigusalv 20g
Lisa ostukorvi
5,08 €
Teepuu6lisalv
Teepuuõlisalv 20g
Lisa ostukorvi
5,08 €