NÄKK

Veehaldjate looduslähedusest ja loomulikust alasti ilust inspireeritud NÄKK sündis armastusest lihtsate, tõhusate ja pakendivabade ilutoodete vastu.  Ka tänapäevane NÄKK on särav, kaunis ja teadlik naine, kes hoolib ühtviisi nii endast kui ka loodusest. Sinule mõeldes olemegi loonud võrratult lõhnavad ja tõeliselt tõhusad juukse- ja kehahooldustooted, mis on ühtviisi hellad nii juuste ja ihu kui ka keskkonna vastu.  NB! Just need Eestis valminud tükkšampoonid on meie kogupere suured lemmikud!

MIKS EELISTADA TÜKKŠAMPOONE?

Siuh ja valmis!
Paljud kliendid kiidavad NÄKK tükkšampoonide puhul just kasutusmugavust, sest vähe sellest, et tükkšampooni käsitsemine on mugav ja väljaloputamine tavalisest šampoonist oluliselt lihtsam, on see ka piisavalt niisutav, et palsamit ega juuksemaski pole lisaks tarvis kasutada.

Reisile kaasa
Kompaktset tükkšampooni on imelihtne kaasas kanda – pista see tilluke imekerge toos kasvõi taskusse! Ka sobib tükkšampoon käsipagasis ühes võtmiseks ning trennikotis hoidmiseks, sest sobib ühtviisi hästi nii juuste kui keha pesuks. Toode on kerge, väike ja seega tavalisest vedelšampoonist kordades praktilisem kaasaskandmiseks!

Lapsele käepärane
Sinu hirmkallid juuksehooldustooted kaovad kui vits vette, sest ühe pisikese pea pesuks paistab pool pudelitäit kullahinnaga pesuvahendit olevat just täpselt õige kogus? Tükkšampooniga igatahes mitte! Tükkšampoon on tillukese mini-inimese kätesse just õige toode, sest toode ei saa liiga julgel pigistamisel vannipõhja lurtsatada ja nukralt äravoolu kaduda ning juustessegi satub täpselt nii palju kui vaja – ei grammigi rohkem!

Minimaalne ökoloogiline jalajälg
Tükkšampoonidest rääkides ei saa üle ega ümber keskkonnaaspektist - võrreldes suurte ja raskete plastmassist šampoonipudelitega kulub tillukese käepärase šampoonitüki tootmisele ja transpordile märkimisväärselt vähem loodusressursse. Piisab vaid ühe korduvkasutatava metallkarbikese soetamisest esimesel ostukorral - edaspidi saad oma lemmiku NÄKK šampooni soetada 100% pakendivabalt. Ka on NÄKK tooted 100% julmusevabad, vegan ning toodetud Euroopa Liidus.

Sorteeri:
Otsing: