Meist

Tervitan ja tänan Sind, et oled siia lugema jõudnud!
Mina olen Meeri-Mall ja see, mida Sa  täna näed, on minu soov enda unistusi täita. Teha oma asja, ajada oma rida, olla julge ja iseseisev nagu hunt - loom, kes on mu südames aukohal.

Minu enda lapsepõlv möödus Palmse mõisas, kauni looduse ja mõisaajaloo keskel. Oma esimese äriga alustasin kodusel kivimüüril, müües väikesel saunarätikul Soome turistidele ojas ära pestud kive. Olin siis 6 aastane tüdruk. Saadud tulu eest soetasin kohalikust suveniiripoest Lahemaa postkaarte ning matsin nad maha hukka saanud lindudega. Olin juba siis ettevõtlik ja suur looduseseõber ja nagu pildilt näete, siis kas päris kindlameelne ja asjalik maast madalast saati.

Suur osa mu lapsepõlvest möödus suviste loovuslaagrite rütmis, mida korraldas mu ema pea 20 aastat. Lõputult kõikvõimalikke meisterdusi ja maalimist. Pideva loomise keskel sees üles kasvades, on kunstist saanud lahutamatu osa minu elust. See on pai minu hingele.

Tänaseks kolme lapse emana tean, et laste arengule tulevad kõik loomingulised tegevused vägagi kasuks. See on teraapiline, loovust äratav ja eluks vajalikke oskusi andev kvaliteetaeg lapsele enda fantaasia ja huvide avastamiseks. Seetõttu ei ole ma ise kunagi kokku hoidnud kunsti- ja meisterdamistarvete osas ning otsin alati põnevaid väljundeid ning mis seal salata - ka võimalikult lihtsaid töövahendeid, et lapsed saaksid eelkõige iseseisvust harjutada, ise olla ja ise õppida.

Usun, et Sinagi nõustud  väitega, et mitme väikelapse korraga kasvatamine on võrdne päriselu magistriga. Olen ise juhtinud tootmist, olnud mitmekümne inimese juht ja kordinaator, kuid mitte miski ei ole olnud nii igakülgset pingutust nõudev kui lapsevanemaks olemine. Õhtune tühjaks pigistatud sidruni tunne on tulnud, et jääda pikemaks perioodiks. Seetõttu soovingi, et osa siinsest veebipoest oleks austusavaldus ka teile armsad lapsevanemad - loodan, et leiate siit endalegi midagi toredat!

Kuna see siin on täiesti algus, siis kes teab, kuhu see seikus viib!
Villem.ee asutaja ja omanik
Meeri-Mall